Przejdź do treści

Rower i ja 12.06.2026 r.

    Zbliżają się wakacje zatem i my będziemy odpoczywać. Oczywiście nie od roweru.  Ale najpierw spotkaliśmy się w ramach naszej wspólnej akcji KTR CIKLO & WORD Konin  z liczną grupą uczestników.  Zaprosiła nas Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków  w Koninie. O zasadach bezpieczeństwa i nowych przepisach uczniowie czterech  klas 4 dowiedzieli się  od dyrektora WORD Pawła Durkiewicza.  Beata Marszał wraz z grupą CIKLO prezentowała wydarzenia, trasy i możliwości jakie daje jednoślad, Ryszard Rączka  z pasją w swoich opowieściach  przedstawił rowerową przyjaciółkę  Miłka Raulin.  Natomiast  Anna Piekarska  z WORD Konin przygotowała podczas prowadzonej pogadanki atrakcyjne nagrody dla aktywnych uczniów. O rowerze moglibyśmy opowiadać godzinami, ale czas lekcji dydaktycznej był ograniczony. Na koniec prelekcji czekała na nas słodka niespodzianka i podziękowania.  Życzymy wszystkim bezpiecznych i aktywnych wakacji. Zachęcamy szkoły do współpracy i zgłaszania się do nas po przerwie letniej. WW