Klub Turystyczny PTTK w Koninie ma złoto!

Walne zebranie sprawozdawcze Klubu Turystycznego PTTK w Koninie odbyło się 20 listopada 2023 r. w sali 101 Urzędu Miejskiego w Koninie. Klub Turystyczny PTTK w Koninie, który powstał w 1981 r., został uhonorowany przez Zarząd Główny PTTK w Warszawie Złotą Honorową Odznaką PTTK! Było też wyróżnienie „50 lat w PTTK” i „25 lat w PTTK” oraz dyplomy Oddziału PTTK dla trojga członków Klubu. Podczas obrad uchwalono aktualizację regulaminu Klubu i nakreślono plany na 2024 rok! Rok Władysława Zamoyskiego, więc będzie wycieczka do Kórnika! Lokalnie będziemy świętować jubileusz wykopania kości słonia leśnego (1984) i odwiedzać dawne odkrywki KWB Konin. A w sobotę 2 grudnia 2023 r. Klub zaprasza na SPACER JESIENNY z linią MZK Konin!
    WG