Spotkanie przedświąteczne członków PTTK * 15.12.2023 r.

Ostatnie przed świętami spotkanie integrujące członków PTTK w Koninie odbyło się 15 grudnia 2023 r. w Domu „Pomiędzy”. Przy gitarach, w atmosferze przypominającej schronisko w górach, uczestnicy wspólnie wyśpiewali piosenki o górach, dolinach i wodach. Prezesi Koło Zakładowe PTTK przy Hucie Aluminium Konin i Klub Turystyczny PTTK w Koninie poinformowali o planach na 2024 rok i złożyli życzenia świąteczne. Wszyscy wzajemnie życzyli sobie pomyślności na kolejne 366 dni.

Marek Chlebicki, prezes Klubu Turystycznego PTTK w Koninie, zachęcił do uczestniczenia w przedsięwzięciach zaplanowanych przez Zarząd Klubu. Urszula Łącka, prezes Koła Zakładowego PTTK przy Hucie Aluminium Konin przedstawiła bogatą ofertę wyjazdów z „hutnikami”. Plany obu ogniw Oddziału PTTK w Koninie, któremu w tym roku „stuknęła” siedemdziesiątka, na szczęście nie wykluczają się. Zdjęcia

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego roku 2024!