Nasi delegaci
(26,6kB) Podczas Nadzwyczajnego Zjazdu Oddziału PTTK w Koninie zostali wybrani nasi delegaci na V Regionalną Konferencję Oddziałów PTTK Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu 20 kwietnia ...
Nadzwyczajny Zjazd Oddziału PTTK w Koninie został zwołany na środę 3 kwietnia głównie w celu wybrania delegatów na V Regionalną KONFERENCJĘ ODDZIAŁÓW PTTK WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO połączoną z VII ZJAZDEM PRZEDSTAWICIELI WKO PTTK. Zgodnie z rozdzielnikiem Zarządu Głównego nasz Oddział miał przyznane 3 mandaty. Szczęśliwie wybór nastąpił już w pierwszej turze tajnego głosowania. Mandaty uzyskali: Eugeniusz Figura, Michał Gruszczyński i Andrzej Miller.

Eugeniusz Figura, członek Klubu Turystyki Górskiej HARNAŚ, przodownik turystyki górskiej PTTK, miłośnik gór, doświadczony prawnik

Michał Gruszczyński, członek Koła Zakładowego PTTK przy Hucie Aluminium Konin i Klubu Turystycznego PTTK w Koninie, przodownik turystyki pieszej i kolarskiej PTTK, krajoznawca, członek Zarządu Oddziału PTTK w Koninie

Andrzej Miller, członek Klubu Turystycznego PTTK w Koninie, dawny działacz Oddziału PTTK w Kole, przewodnik terenowy, instruktor kształcenia kadry PTTK, wiceprezes Zarządu Oddziału PTTK w Koninie.

Gratulujemy wyboru i życzymy owocnych obrad w Poznaniu!
Czerwiec 2018
18 19 2021 22 23 24