Konkurs fotograficzny
Ruszyła 1. edycja Konkursu Fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego, której organizatorem jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Termin składania prac: 7 września 2012 r.
Ciekawy krajobraz, bogactwo natury, pamiątki ponad tysiącletniej historii, tysiące kilometrów szlaków turystycznych, imprezy regionalne to tylko niektóre atuty naszego regionu. Planujesz wakacyjny wypoczynek? Odwiedź Wielkopolskę, zrób nietuzinkowe zdjęcia i pokaż innym, że warto tu wypoczywać.
Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do wszystkich miłośników fotografii i aktywnego wypoczynku. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić swoją pracę konkursową, do jednej z trzech kategorii: Zabytkowe obiekty, Atrakcje przyrodnicze, Turystyka aktywna.
Prace zgłoszone do konkursu oceniane będą przez Kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, a przede wszystkim środowiska fotografów. Dla laureatów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe o łącznej wartości 15.000 zł (suma nagród we wszystkich konkursowych kategoriach), a dla autorów prac wyróżnionych – dyplomy.

Prace konkursowe, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do dnia 7 września 2012 r. (decyduje data wpływu do siedziby Departamentu) osobiście lub droga pocztową na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Sportu i Turystyki
ul. Piekary 17, 61-823 Poznań
z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.
Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie zawarte są w Regulaminie.
Dokumenty można pobrać ze strony:

Plakat można obejrzeć na naszej stronie w dziale ZAPOWIEDZI.
Grudzień 2018
PnWt¦rCzPtSoN