» Home » PTTK Oddział w Koninie » Władze Oddziału » Członkostwo/Składki PTTK » Zniżki » PRZEWODNICY «
» Kronika » CHATKA ORNITOLOGA PTTK » Ciekawe strony » Regulaminy » RODO » Kontakt » O stronie «

9 marca godz. 16:30 TPK zaprasza
(5kB) TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ KONINA w ramach cyklu "Konin - wczoraj, dziś i jutro" zaprosiło na konwersatorium pt. "Bulwary Konińskie szansą dla Starówki" we wtorek 9 marca 2010 o godz. 16:30 do sali Ratuszowej. Fotorelacja w dziale WASZE ZDJĘCIA ...
Prezes TPK Piotr Rybczyński zaproponował, aby przywrócić do kalendarza imprez kulturalnych Konina cykliczne spotkania poświęcone ważnym i aktualnym węzłowym problemom nurtującym lokalną społeczność tzw. konwersatoria regionalne.
Otwarta formuła spotkania, na które zaproszone będą władze miasta oraz osoby zaangażowane w realizację projektu, pozwoli każdemu chętnemu uczestnikowi dyskusji zabrać głos w sprawie, wypowiedzieć własne zdanie.
Pierwsze konwersatorium, któremu nadano roboczy tytuł "Bulwary nad Wartą - szansą dla konińskiej Starówki" odbędzie się z udziałem wiceprezydenta Konina Andrzeja Sybisa i dr inż.arch. Krzysztofa Borowskiego, autora koncepcji zagospodarowania brzegów Warty w Koninie.
Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie www.konin-starowka.pl - redagowanej przez Tomasza Andrzeja Nowaka - członka zarządu TPK. Tam też prosimy przesyłać wszelkie propozycje tematów na następne spotkania. Zainteresowane osoby mogą również wyrazić swoją opinię poprzez zalogowanie się na forum lub uczestnictwo w sondzie.

Na podstawie: Bartosz Kiełbasa, Z życia Towarzystwa Przyjaciół Konina, KONINIANA, luty 2010
Luty 2020
Najbliższe święta:8 marca