Autor: Bartłomiej Cichocki; Wanda Gruszczyńska (aktualizacja strony, pomoc merytoryczna, weryfikacje, korekty)

Edytory: EzHtml, notepad.exe, vi

Autorzy tekstów: Wanda Gruszczyńska, Andrzej Łącki

Autorzy zdjęć: Bartłomiej Cichocki, Wanda Gruszczyńska;
   pojedyncze: Michał Gruszczyński, Magdalena Rosińska i inni

Podziękowania:
Szczególne podziękowania dla p. Wandy G. za udostępnienie oraz dostarczenie materiałów oraz wszelką pomoc merytoryczną.
Podziękowania dla administratorów serwera http://vidmo.net za udostępnienie konta.
Podziękowania dla wszystkich członków PTTK Oddział w Koninie, bez których ta strona by nie istniała, a w szczególności dla p. Wandy i Michała G. za pomoc merytoryczną oraz rajdy kolarskie, p. Marka Ch. inicjatora cyklu "Spacerkiem po zdrowie", p. Zbigniewa Sz. za wspaniałe prowadzenie wycieczek rowerowych, p. Andrzeja Ł., p. Magdaleny R. oraz dla wszystkich klubowiczów i uczestników rajdów za wspaniałą atmosferę na wszelkich wycieczkach.
Szczególne podziękowania dla p.Łukasza Aranowskiego z ZG PTTK za pomoc w utworzeniu konta.
Sierpień 2018
Początek roku szkolnego, Rocznica wybuchu II wojny światowej